Animals Puzzles

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 42 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Best Kid Games
Animals Puzzles mobil oyununda sevimli hayvanlar eşliğinde bulmaca deneyimi yaşayacaksınız.

Çocukların hayvanları tanıması açısında önemli bir oyun olarak gördüğüm Animals Puzzles mobil oyunu ebeveynleri sevindirecek içeriklere sahiptir. Kedi, köpek, fil, yılan, inek, at ve daha fazlası gibi hayvanların birçok resmini bu ücretsiz oyun içerisinde bularak bulmacaları tamamlamaya çalışacaksınız. 

Android cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indireceğiniz Animals Puzzles oyununda çocuklarınız hayvanları bularak tanımaya çalışacaklar. Bu bulmaca oyunu çocuklarınızın, eğlenirken tanıma yeteneğinizi geliştirmesine yardımcı olacaktır. Onların kişisel gelişimlerine katkı sağlamak isterseniz sizde bu bulmaca oyununda çocuklarınızın vakit geçirmesine izin verebilirsiniz. 

Mobil cihazınızın ekranına dokunun ve hayvanları sağdaki gölgede sürükleyerek doğru noktaya yerleştirin. Ekranda yer alan bulmacaları tamamladığınızda ekranda bir çok balon yer alacaktır. Çocukları balonları çok sevecekler. 

Herkes için son derece kolay bir kullanıma sahip olaması sebebiyle çocukları zorlamadan eğlendirecektir. Oyunda 70'den fazla hayvan oyun içerisinde çocuklarınızı bekliyor olacak. Animals Puzzles oyununu indirerek çocuklarınızı hayvanlar ile tanıştırabilirsiniz. Oyunun renkli içerikleri ile eğlencenize bakın. 

Animals Puzzles indir